Witam, przypominam, że zaczynamy przygotowania do koncertu kolęd. Wstępnie ustaliliśmy, że mógłby się on odbyć 10 stycznia po wieczornej Mszy św. Pozostało więc niewiele czasu (trzeba bowiem odjąć święta) na ćwiczenie. Pierwszą kolędą, którą palujemy przygotować jest Gdy śliczna Panna w opracowaniu J. Życzkowskiego. Skan nut i nagrania (Tyt nagrania: Gdy...) są na naszym dysku. Utwór wymaga nieco więcej ćwiczenia więc proszę o zapoznanie się z nim przed kolejną próbą w przyszłą niedzielę 29 listopada , o godz. 16.30. o. Łukasz CP https://drive.google.com/open?id=0B1zV38vlx5UcbUdtMk9OTHpBLTg
Serdecznie zapraszam na próby naszego chóru już normalnie w niedziele o 16.30. W folderze z nagraniami pojawiły się nagrania "Litanii", nad którą pracujemy, zachęcam do ćwiczenia. o. Łukasz CP https://drive.google.com/open?id=0B1zV38vlx5UcbUdtMk9OTHpBLTg https://www.youtube.com/watch?v=ncoP1STZPhM
Komentarze
Prześlij komentarz